Merdiven Giydirme Boyutları Nelerdir?

Tasarladığımız merdiven giydirmesinin standart ölçüsü 125x10cm’dir. Merdiven kaplamanızın ölçüsünü bize yazıp istediğiniz boyutlarda merdiven giydirmenizi üretebiliriz.

Sınıf Merdiven Giydirmelerinizi istediğiniz ölçülere göre düzenleyebiliriz, standart ölçülerimizin dışındaki merdiven giydirmelerde ilave ücret hesaplanıp alıcıya yansıtılır.

 

Merdiven Giydirme Baskısı Üzerinde Değişiklik Yapabilir miyim?

Seçtiğiniz merdiven giydirme, merdiven kaplama modelinin üzerinde değişiklik yapabilir ve talep ettiğiniz yazıları yazdırmanız mümkündür.

 

Merdiven Giydirme Malzemesi Nedir?

Kaliteli, yüksek çözünürlükte baskı yapılabilen ORAFOL, Avery ya da Unifol marka çok kaliteli baskı folyoları kullanıyoruz.

 

Laminasyon Nedir, Ne İşe Yarar?

Laminasyon baskı yapılan folyoların üzerine kaplanan şeffaf koruyucu malzemedir. Özel makine vasıtasıyla uygulanan kaplama işlemi merdiven giydirmelerinizin kullanım ömrünü uzatır.

Özellikle belirtmek isteriz ki okul ortamlarında özellikle öğrencilerin dokunabildikleri alanlarda laminasyon uygulamasının çok gerekli olduğudur.

LAMİNASYON MERDİVEN ALINLIKLARINDA OLMASI ZARURİ, MECBUR BİR UYGULAMADIR. ÇÜNKÜ AYAKKABI BURUNLARI ALINLA TEMAS ETMESİ VE MERDİVENLERİN PASPAS GİBİ DETERJANLI APARATLARLA TEMİZLENMESİ FOLYO ÜZERİNDEKİ BOYAYA ZAMANLA ZARAR VERİR.

Laminasyonlu merdiven giydirmelerinizin üzerlerini deterjanlı bezlerle silinebilir.

Laminasyonsuz merdiven giydirmelerinde deterjanlı bezler baskı renklerine zarar verebilir.

Laminasyon uygulanmayan merdiven giydirmelerine öğrencilerin dokunma, sürtünmeleriyle zamanla renkler zarar görür.

 

Her Merdivene Uygulanabilir mi?

Merdiveninize merdiven giydirmesi yapılabilmesi için merdiveninizin düz, pürüzsüz ve temiz olması gerekir.

Merdiven girdirme yapacağınız merdiven yüzeyi oyuntulu veya çıkıntılı olmamalı. Yüzeyin ham beton olmamalı; mermer olması merdiven giydirmenizin yüzeyden sökülmemesi için gereklidir.

 

Nasıl Temizleyebilirim?

Laminasyonsuz merdiven giydirmesinin yüzeyi hafif nemli bezle çok bastırmadan silinebilir.

Laminasyon yapıldığında merdiven giydirmesinin yüzeyi detarjan, çamaşır suyu gibi temizlik maddelerinin kullanılmasında hiçbir sakınca yoktur.

Siparişimin Hazırlanma Süreci Nasıldır?

Merdiven giydirme siparişi oluştururken ölçüleri uygun alanlara yazınız, değişiklik veya ekleme yapmak istediğiniz yazınızı uygun alana yazınız.

Laminasyon isterseniz, seçiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra, sipariş formunuz bize ulaşır. Hazırlama süreci 2 gündür.

Özel tasarım merdiven giydirme istemeniz durumunda ek süre istenir. Merdiven giydirmenin tasarımsal ayrıntıları karşılıklı iletişimle belirlenir.

 

Ürün Üzerinde Değişiklik Yaptırabilir miyim?

Merdiven giydirmenin üzerinde var olan resim ve görselde istediğiniz değişikliği yapabilir. Yeni resim, görsel ya da yazı ekletebilirsiniz;çıkarabilirsiniz.

Değişiklik ya da özel yaptığımız merdiven giydirme tasarımlarımızı whatsApp ya da e-posta ile onay aldıktan sonra baskıya geçeriz.


Ürün Ne Kadar Zamanda Bize Teslim Edilir?

Merdiven giydirmeleri ortalama 2 iş günü içinde, ürününüzü hazırlayıp kargoya veriyoruz. Sonraki süreçte kargo yoğunluğuna bağlı olarak 3-4 gün içerisinde size ulaşmaktadır.


Ürünümün Kargo Takibini Nasıl Yapabilirim?

Sitemizin iletişim bölümünde Kargom Nerede sekmesini tıklayıp, kargo takip kodunuz yazarak ve durumunu öğrenebilirsiniz.

Merdiven ve Yer Uygulamaları
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.